REWIND: نحوه ساخت یک خوابگاه سقف

REWIND: نحوه ساخت یک خوابگاه سقف

در این ویدیو باید شما را به سمت ساخت یک خوابگاه پشت بام پیاده کنم. من قصد دارم شما را با یک خوابگاه پشت بام مانند آنچه در اینجا داریم نشان دهم ، اما شما واقعاً می توانید از این ترکیب برای ترکیب هر دو بام استفاده کنید. من یک کار مناسب در اینجا دارم ، و چیزهایی که می توانم یک خوابگاه پشت بام را بسازم شامل داشتن پشت بام است. به طور معمول برخی از اجزای تقسیم کننده وجود دارد که بخش های فراگیر را در زیر خوابگاه تشکیل می دهند ، و پس از آن در اینجا جایی در صورتی که من این سه تقسیم کننده را پنهان کنم ، علاوه بر این یک برش باز در اینجا وجود دارد که باعث باز شدن قسمت خفته در پشت بام والدین می شود. چگونه می توانیم از طریق وسایل مورد نیاز خود قدم بزنیم. در حال حاضر تنها یک از هر خوابگاه عجیب و غریب به آن قطعات نیاز دارد ، اما تعداد قابل توجهی از آنها خواهد بود ، بنابراین در هر صورت ، چگونه می توانیم در پیشرفت های اساسی سرگردان شویم. در حال حاضر برای شروع کار ما ، من این سه تقسیم کننده را فقط در اینجا گنجانده ام. در حال حاضر اینها به سادگی تقسیم کننده هستند ، شما به سادگی به آن طبقه طبقه می روید و به طور عادی تقسیم کننده ها مانند معمولی هستند. با وجود این ، من به طرح پشت بام می روم اینجا .

در این ترتیب ، برای هر سازنده Revit — چیزی وجود دارد که یادگیرندگان و مشتری های آماده یکسان هستند. هر ویدیو در مورد نوک ، شیرین کاری یا روش تحقیق خاص در Revit قرار دارد. آیا سوابق CAD را وارد می کنید و برای دستیابی به سازگاری نیاز دارید؟ آیا باید از اندازه گیری های خود سود بیشتری کسب کنید؟ باید اکثر چشم اندازها را در یک کار بررسی کنید و بررسی کنید که آیا تنظیمات مناسب هستند؟ آیا نیاز دارید که به طور اطمینان صندوق های برداشت را روی کل شرکت ترتیب دهید؟ آیا نباید چیزی راجع به بدست آوردن هر یک از پارامترهای موجود در خانواده خود به سادگی درخواست صحیح گفت؟ اینها تنها بخشی از مضامین مطرح شده است. با استفاده از یک فیلم دیگر به طور مداوم ، مطمئناً چیزهای مفیدی را برای اضافه کردن موجودی اسلحه در حال توسعه دستگاه ها و استراتژی های Revit کشف خواهید کرد.

یادداشت ها: سوابق فعالیت گنجانده شده با این دوره می تواند در جدیدترین شکل Revit باز شود. در صورت استفاده از فرم تثبیت شده ، ممکن است چند اسناد نادرست باشند. از آنجا که این یک ترتیب در حال پیشرفت است ، تماشاگران اعلامیه ای از اتمام دریافت نمی کنند.

آموزش رویت استراکچر ، ,یک ,خوابگاه ,بام ,های ,تقسیم ,پشت بام ,در اینجا ,تقسیم کننده ,یک خوابگاه ,در حالمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

سختی گیر رزینی سئو حرفه ای سایت دانلود برای شما خرید و فروش انواع ریموت کنترل ساگا طراحی سایت فراسایت بازار گل تهران معرفی سایت های جرثقیل انلاین دنیای من | My World کدهای تخفیف دیجی کالا مطلب سرا - مطالب عمومی و دانستنی