Revit 20: آموزش اساسی برای استراکچر

ظرافت دوره

Revit 20 یک برنامه فوق العاده برای ساختمان کمکی است ، و دستگاه های خط مقدم را برای گزینه های برنامه ریزی ، بازتولید ساختمان ها و اسناد مستند شفاف و ساده برای اشتراک گذاری ارائه می دهد. این کلاس آموزشی در قسمتهای واقعی Revit برای برنامه های کمکی استفاده می کند و برای مشتری که می خواهد در واحدهای سلطنتی (اینچ و پا) کار کند ، در نظر گرفته شده است.

با مراجعه به یک مدل مهندسی ، شما می توانید نحوه نصب ، میلگرد و محصور را مشخص کنید. چشم اندازها و نقشه ها را تنظیم کنید بخش های مدل و براکت؛ و یک ظرف غذا بیشتر ایجاد کنید. این دوره برای افرادی که هیچ تجربه Revit ندارند ، یا برای مشتریانی که بیشتر توسعه یافته دارند ، در نظر گرفته شده اند که باید روی یک موضوع امیدوار باشند و از آن نقطه شروع کنند. در هر صورت ، این دوره بسیار دور به شما می آموزد که در ساختار Revit ریسک کنید.

سلام ، من اریک بال هستم ، و به Revit Structure آموزش ضروری خوش آمدید. در این دوره ، خواهیم دید که چگونه می توان برنامه های بنیاد ، برنامه های اطراف ، لبه های پشتیبانی شده و براکت ها را تهیه کرد. من با گفتن بهترین راه برای ایجاد یک مدل پایه و ساخت قالب های نمایش شروع می کنم. در آن مرحله بهترین راه برای شامل شبکه ها و سگمنت ها ، اسکله ها و پیلسترها را برای شما تعریف خواهم کرد ، چگونه می توان تنظیمات اولیه ، شیب ، بخش های اساسی و آسانسورها را نشان داد. ما علاوه بر بسیاری از ابزارها و رویه های مختلف ، هریک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، چگونگی شروع کار با آموزش ضروری Revit Structure.

آموزش رویت استراکچر ، ,های ,revit ,ها ,یک ,برنامه ,این دوره ,ها و ,برنامه های ,revit 20 ,شما می ,revit structure آموزش ,20 آموزش اساسیمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

3sootweb تخفیف دونی هر چی که بخوای بازرسی غیر مخرب ایران-بازرسی جوش-تجهیزات تست های ndt محوطه سازی | اجرای محوطه سازی | دیوار سبز خرید اینترنتی انواع ماستیک پلی یورتان dostan اجناس فوق العاده نودهشتیا|سایت98ia bozorgmehr