Revit 2020: آموزش اساسی برای استراکچر (متریک)

در حوزه BIM ، این یک واقعیت شناخته شده است که Revit این نمایش را به سرقت برده است. صنعت و توسعه اخیراً در مرحله Revit نهادینه شده است و این مهم است که نه تنها عکسها و اسنپ های محصول بلکه نه تنها فرآیندهای کار تعاونی را بیاموزید. هودی ، من اریک وینگ هستم و بیش از 20 سال درگیر ساخت و ساز ، معماری و تهیه شرکت هستم. در این دوره LinkedIn Learning ، من از ابتدا تا پایان استراکچر Revit را برای شما آورده ام. در یک حمله؟ سعی کنید استرس نداشته باشید. هر ویدیو به طول معقول نگه داشته می شود ، بی درنگ به قسمت خصوصی نفوذ می کند ، و دقیقاً و کاملاً جمع و جور است همانطور که در این شرایط انتظار می رود. ما می دانیم که چگونه یک سرمایه گذاری کمکی را با استفاده از مدل معماری معماری به عنوان راهنما شروع کنیم. در آن مرحله ما به طور کامل تاسیسات ، ف و محکم جامد ، خطوط تقویت ، و موازی موازی را تجربه خواهیم کرد. پس از آن خواهیم دید که چگونه می توان داده ها را به تقویم ها تفکیک کرد و چگونه می توان داده ها را به عنوان سوابق توسعه انتقال داد. در صورت شما .

Revit یک برنامه فوق العاده برای ساختمان کمکی است ، و دستگاه های خط مقدم را برای برنامه ریزی سازه های قوی و توزیع اسناد و مدارک شفاف و ساده برای اشتراک گذاری ارائه می دهد. این دوره در بخش های قابل توجهی از Revit 2020 که برای استراکچر کمکی مورد استفاده قرار گرفته است ، مدل های موجود در واحدهای متریک (متر) را برجسته می کند. اریک وینگ ، مربی ، افشای چگونگی شروع سرمایه گذاری و ایجاد دیدگاه های کمکی را فاش می کند. شامل تاسیسات ، تقویت ، و فولاد و محاصره جامد. قطعات مدل و پشتیبانی و یک تن بیشتر بسازید او همچنین شما را در اظهارنظر در مورد اسناد و مدارك برای به اشتراک گذاری و استفاده در توسعه ، تشریح می كند. این دوره برای افرادی که تجربه تجدیدنظر در Revit ندارند ، یا برای مشتری های توسعه یافته دیگری که نیاز به جستجوی موضوعی دارند و از آن نقطه شروع می شوند ، در نظر گرفته شده است. در هر صورت ، این دوره جامع می تواند شما را ترغیب کند آنچه را که باید بدانید در استراکچر Revit ریسک کنید.

آموزش رویت استراکچر ، ,revit ,های ,استراکچر ,یک ,کمکی ,این دوره ,، و ,را به ,می کند ,شده است ,برای استراکچر متریک ,2020 آموزش اساسیمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی پارکت لمینت فلزیاب ارزان 09196638253 نوروفیدبک مهاجرت آسان آشپزخانه استیل البرز ایران تجارت دانلود کتاب هرآنچه که درباره سئو باید بدانید کلیدسازی سیار و شبانه روزی 09331332053 طرفداران موسیقی رقص الکترونیک در ایران | EDM Family IR