Revit: نکات ، ترفندها و عیب یابی

Revit: نکات ، ترفندها و عیب یابی

تحکیم مؤلفه های توضیح غیر انحصاری در خانواده های مستقر در چهره

در مورد تاسیسات پریز برق. در حال حاضر آنچه که من در اینجا دارم روی صفحه نمایش است: دو نمایشگر از یک پریز دوگانه جدا کننده و آنهایی که به رنگ قرمز هستند خانواده خارج از گربه هستند. من اخیراً آنها را به رنگ قرمز آغشته کرده ام ، اما این یک تقسیم کننده نصب پریز برق است. علاوه بر این ، آنهایی که به رنگ آبی هستند سفارشی است که من ساخته ام که واقعاً نصب و راه اندازی پریز برق تقسیم کننده صورت است. اگر به نوعی اتفاق افتادید که به طور محکم بزرگنمایی کنید ، به غیر از سایه زدن ، می بینید که ظاهراً یکسان هستند. در حال حاضر ، این همان چیزی است که در یک نمای سه بعدی شبیه به آن است و برای پریز برق مانند صفحات تقسیم کننده یا سوئیچ های نوری یا هر نوع نصب الکتریکی که به صورت تقسیم کننده نصب شده است برای نشان دادن اندازه ، شکل و مساحت مناسب در سه بعدی و بالا می رود طبیعی است. در هر صورت ، وقتی شما آنها را در طراحی های طبقه می بینید و من یک طرح داستان یک سطح در اینجا دارم و چگونه می توانیم بزرگنمایی و تحقیق کنیم. به طور معمول ، شما نیاز به نمایش تصویری برجسته دارید. در حال حاضر ، تصویر تصویری معمولاً قابل اندازه گیری نیست. همانطور که در اینجا مشخص است این بخش واقعاً یک مربع دو پا است .

در این چیدمان ، برای هر معمار Revit معماری و مشتری های آماده به طور یکسان چیزی وجود دارد. هر ویدیو در یک نوک خاص ، شیرین کاری یا روال تحقیق در Revit قرار دارد. آیا اسناد CAD را وارد می کنید و برای تحقق سازگاری نیاز دارید؟ آیا باید از اندازه گیری های خود سود بیشتری کسب کنید؟ باید اکثر چشم اندازها را در یک سرمایه گذاری بررسی کنید و بررسی کنید که آیا تنظیمات مناسب هستند؟ آیا نیاز دارید که به طور قابل اعتماد جعبه های بازده را برای کل شرکت طراحی کنید؟ آیا نباید چیزی راجع به بدست آوردن هر یک از پارامترهای موجود در خانواده خود به سادگی درخواست صحیح گفت؟ اینها تنها بخشی از مضامین مطرح شده است. با یک فیلم دیگر به طور مداوم ، مطمئناً چیزهای ارزشمندی را برای افزودن به اسلحه در حال توسعه ابزارها و روشهای Revit کشف خواهید کرد.

یادداشت ها: سوابق فعالیت گنجانده شده با این دوره می تواند در جدیدترین نسخه Revit باز شود. در صورت استفاده از فرم تثبیت شده ، ممکن است چند رکورد ناسازگار باشد. از آنجا که این یک ترتیب مداوم است ، ناظران احراز هویت مصرف نمی کنند.

آموزش رویت استراکچر ، ,یک ,های ,revit ,پریز ,کننده ,به طور ,که به ,تقسیم کننده ,پریز برق ,در حالمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

خدمات تزریق پلاستیک کاوش تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دنیای فیلم و سریال شب معین سرویس وبلاگ شخصی علی کمیجانی مواد افیونی savannahcyum95 accueil عروسکی ازهردری سخنی -غدیر خم-خطابه غدیر