Revit 20: آموزش اساسی برای استراکچر

ظرافت دوره

Revit 20 یک برنامه فوق العاده برای ساختمان کمکی است ، و دستگاه های خط مقدم را برای گزینه های برنامه ریزی ، بازتولید ساختمان ها و اسناد مستند شفاف و ساده برای اشتراک گذاری ارائه می دهد. این کلاس آموزشی در قسمتهای واقعی Revit برای برنامه های کمکی استفاده می کند و برای مشتری که می خواهد در واحدهای سلطنتی (اینچ و پا) کار کند ، در نظر گرفته شده است.

با مراجعه به یک مدل مهندسی ، شما می توانید نحوه نصب ، میلگرد و محصور را مشخص کنید. چشم اندازها و نقشه ها را تنظیم کنید بخش های مدل و براکت؛ و یک ظرف غذا بیشتر ایجاد کنید. این دوره برای افرادی که هیچ تجربه Revit ندارند ، یا برای مشتریانی که بیشتر توسعه یافته دارند ، در نظر گرفته شده اند که باید روی یک موضوع امیدوار باشند و از آن نقطه شروع کنند. در هر صورت ، این دوره بسیار دور به شما می آموزد که در ساختار Revit ریسک کنید.

سلام ، من اریک بال هستم ، و به Revit Structure آموزش ضروری خوش آمدید. در این دوره ، خواهیم دید که چگونه می توان برنامه های بنیاد ، برنامه های اطراف ، لبه های پشتیبانی شده و براکت ها را تهیه کرد. من با گفتن بهترین راه برای ایجاد یک مدل پایه و ساخت قالب های نمایش شروع می کنم. در آن مرحله بهترین راه برای شامل شبکه ها و سگمنت ها ، اسکله ها و پیلسترها را برای شما تعریف خواهم کرد ، چگونه می توان تنظیمات اولیه ، شیب ، بخش های اساسی و آسانسورها را نشان داد. ما علاوه بر بسیاری از ابزارها و رویه های مختلف ، هریک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، چگونگی شروع کار با آموزش ضروری Revit Structure.

آموزش رویت استراکچر ، ,های ,revit ,ها ,یک ,برنامه ,این دوره ,ها و ,برنامه های ,revit 20 ,شما می ,revit structure آموزش ,20 آموزش اساسیمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

زعفران نطنز طرح توجیهی با قیمت مناسب کار اینترنتی پاره وقت اینجا همه چی هست تنهایی سبحان خرید اینترنتی تخفیف ویژه فقط برای امروز کد تخفیف اسنپ فروشگاه خرید ارزان لباس کنتائو 1398 بهترین آموزش میکروبلیدینگ