جدید در Revit 2020: ایجاد دیوارهای بیضوی

این هفته من باید عنصر دیگری را در Revit 2020 به شما معرفی کنم. اکنون می توانیم تقسیم کننده های دایره ای داشته باشیم. برای شروع ، در اینجا مشغول کار در خارج از ساختار هستم ، فقط جلوی آن را مرتب می کنم و ابتدا یک زن و شوهر گذرا را انجام می دهیم و بعد از آنکه یک بار آویزان شد ، می توانیم مرتب سازی کنیم به داخل سازه برگردید بنابراین این فقط سفارش تقسیم کننده است. بنابراین WA یا تقسیم گیرنده تقسیم شده را تایپ کنید و در حال حاضر در نوار ابزار قرعه کشی دو گزینه جدید مشاهده خواهید کرد: ما می توانیم از یک دایره استفاده کنیم یا می توانیم از بیضی ناقص استفاده کنیم. بنابراین من با بیضی شکل و شیوه ای که این کار انجام می شود این است که شما به سادگی میانه خود را انتخاب کنید ، محور نیمه جزئی و قطب نیمه واقعی را ترسیم کنید و کاملاً یکی از آنها جزئی یا عمده باشد بنابراین شما به سادگی می توانید بخش بزرگی از قطب را به سمت هر مسیر ترسیم می کند. علاوه بر این ، وقتی تنظیم شدید یک تقسیم کننده شکل دایره ای خواهید داشت. در حال حاضر آنچه شما واقعاً دارید ، مانند آنچه در صورت تقسیم تقسیم‌بندی در اطراف دریافت خواهید کرد. شما واقعاً دو بخش مدور منحنی را خواهید دید که با یکدیگر در تماس هستند ، شروع به اتمام کنید. در حال حاضر این .

در این چیدمان ، برای هر معمار Revit معماری و مشتری های آماده به طور یکسان چیزی وجود دارد. هر ویدیو در اطراف یک نکته خاص ، شیرین کاری یا استراتژی تحقیق در Revit است. آیا اسناد CAD را وارد می کنید و برای تحقق سازگاری نیاز دارید؟ آیا باید از اندازه گیری های خود سود بیشتری کسب کنید؟ باید اکثر چشم اندازها را در یک کار بررسی کنید و بررسی کنید که آیا تنظیمات مناسب هستند؟ آیا باید با اطمینان از صندوق های بازده در کل سرمایه گذاری استفاده کنید؟ آیا نباید چیزی راجع به بدست آوردن هر یک از پارامترهای موجود در خانواده خود به سادگی درخواست صحیح گفت؟ اینها تنها بخشی از امتیازهای موجود است. با استفاده از یک فیلم دیگر به طور مداوم ، مطمئناً چیزهای ارزشمندی را برای افزودن به دستگاههای تولیدی و سیستم های Revit در حال توسعه خود کشف خواهید کرد.

یادداشت ها: اسناد فعالیت شامل این دوره می تواند در جدیدترین اقتباس Revit باز شود. به شرط اینکه از یک ترسناک تر استفاده می کنید ، ممکن است چند سند متناقض باشد. از آنجا که این یک ترقی در حال پیشرفت است ، ناظران احراز هویت حاصل از میوه را دریافت نمی کنند.

آموزش رویت استراکچر ، ,یک ,revit ,تقسیم ,های ,استفاده ,در حال ,می توانیم ,در revit ,کنید و ,تقسیم کننده ,ایجاد دیوارهای بیضوی ,2020 ایجاد دیوارهایمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

موزدایی در منزل Madalyn78 Homepage دشت و دمن هیوندا یدک میهن سلامت اینجا همه چی هست دانلود رایگان رسول چراغی leonard822psh1t Page اسباب بازی