Revit 2019: آموزش اساسی برای استراکچر (امپریال)

من اریک وینگ هستم و از Revit Structure Training Essential Training استقبال می کنم. در این دوره ، خواهیم دید که چگونه می توان برنامه های استقرار ، محصور کردن نقشه ها ، لبه های آماده و پشتیبانی را تهیه کرد. من با گفتن بهترین روش برای راه اندازی یک مدل کمکی و ایجاد طرح بندی نمایش شروع می کنم. در آن مرحله ، من بهترین راه برای شامل شبکه ها و بخش ها ، اسکله ها و پیلسترها را برای شما تعریف می کنم ، چگونه می توان به نمایش مکان های اساسی ، شیب دار ، قطعات اصلی و آسانسور چاله پرداخت. ما علاوه بر دستگاه ها و رویه های مختلف بسیاری از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، ما باید با Revit Structure Essential Training شروع کنیم.

Revit 2019 یک برنامه فوق العاده برای طراحی کمکی ، ارائه ابزارهای خط مقدم برای ساخت گزینه های سازه ، تفریحات ساختمانی و توزیع اسناد و مدارک شفاف و ساده برای اشتراک گذاری است. این دوره شامل بخش های قابل توجهی از Revit می باشد که برای استراکچر پایه مورد استفاده قرار می گیرد و برای مشتری که می خواهد در واحدهای با شکوه (اینچ و پا) کار کند ، در نظر گرفته شده است.

با مراجعه به یک مدل مهندسی ، بدانید که چگونه می توان موسسات ، میلگرد و محاصره را در نظر گرفت. چشم اندازها و نقشه ها را تنظیم کنید تکه های مدل و براکت؛ و یک ظرف غذا بیشتر ایجاد کنید. این دوره برای افرادی که هیچ تجربه Revit ندارند ، یا برای مشتریانی که بیشتر توسعه یافته دارند ، نیاز دارند تا از یک موضوع گزاف گویی کنند و از آن نقطه شروع شوند. در هر صورت ، این دوره جامع می تواند شما را ترغیب کند آنچه را که می دانید در استراکچر Revit خطرناک باشد.

آموزش رویت استراکچر ، ,revit ,های ,ها ,یک ,استراکچر ,این دوره ,revit 2019 ,می کنم ,برای استراکچر ,ها و ,برای استراکچر امپریال ,2019 آموزش اساسیمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی معرفی کالا فروشگاهی شفا درمانگاه ماکان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. عَـضُـلـه خرید ارزان تردمیل باشگاهی آشپزباشی شب فایل سنتر الان خرید کن