Revit 2020: آموزش اساسی برای استراکچر (امپریال)

در دنیای BIM ، هیچ مخفی نیست که Revit این نمایش را به سرقت برده است. سرانجام صنعت طراحی و ساخت بر روی بستر Revit استاندارد شده است و یادگیری نه تنها انتخاب ها و کلیک های نرم افزار بلکه همچنین گردش کار مشترک ضروری است. سلام ، من اریک وینگ هستم و بیش از 20 سال تجربه در رشته های مهندسی ، معماری و آموزش دارم. در این دوره آموزشی LinkedIn Learning، از ابتدا تا انتها شما را از طریق Revit Structure می آورم. فشار برای زمان؟ نگران نباشید ، هر ویدیو به طول معقول نگه داشته می شود ، بلافاصله مشخصات را می خواند ، و دقیق و موجز و مثبت است. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه یک پروژه استراکچری را با استفاده از مدل معماری به عنوان راهنما شروع کنیم. سپس ما به طور کامل از طریق پایه ها ، قاب های فی و بتونی ، قاب های تقویتی ، و آویز جانبی استفاده خواهیم کرد. پس از آن ، ما به بررسی چگونگی استخراج اطلاعات در برنامه ها و چگونگی ارتباط آن اطلاعات در قالب اسناد ساختمانی خواهیم پرداخت. اگر .

Revit یک برنامه عالی برای مهندسی سازه است ، و ابزارهایی را برای طراحی سازه های جامد و انتشار اسناد با وضوح آسان و آسان به اشتراک می گذارد. این دوره بر روی مؤلفه های اصلی Revit 2020 که برای طراحی سازه استفاده می شود ، متشکل از نمونه هایی در واحدهای امپراتوری (اینچ و پا) است. مربی اریک وینگ چگونگی شروع یک پروژه و تنظیم نماهای استراکچری را توضیح می دهد. پایه ها ، آرماتورها ، و قاب های فی و بتونی را اضافه کنید. صفحات و خرپاهای مدل؛ و خیلی بیشتر بسازید او همچنین به شما در ایجاد اسناد دقیق و مشروح برای به اشتراک گذاری و استفاده در ساخت و ساز کمک می کند. این دوره برای اعضای بدون تجربه Revit طراحی شده است ، یا برای کاربران پیشرفته تری که می خواهند به یک مبحث پرش کنند و از آنجا شروع کنند. در هر صورت ، این دوره جامع می تواند آنچه را که باید بدانید برای خطرناک بودن در استراکچر Revit به شما یاد می دهد.

آموزش رویت استراکچر ، ,revit ,های ,طراحی ,دوره ,یک ,، و ,این دوره ,قاب های ,revit 2020 ,های فی ,برای استراکچر امپریال ,2020 آموزش اساسیمنبع

بازنگری آموزش اصول استراکچر

آموزش استراکچر Revit و 2015

آموزش افزار Autodesk Revit استراکچر استاد

استفاده از استاندارد انتقال پروژه برای کپی کردن تنظیمات از یک پروژه به پروژه دیگر

آموزش استراکچر Revit Structure 1

آموزش revit استراکچر | گواهینامه | دوره استراکچر را اصلاح کنید

آموزش مجوز آنلاین استراکچر را revit کنید

مشخصات

آخرین جستجو ها

سایت معرفی منبع تغذیه بی وقفه (ups) مباحث فناوری اطلاعات آل سینگ عمومی جملات زیبا|شعر|سایت مطالب جالب و خواندنی خرید لایک اینستاگرام کاغذ دیواری غصه نخور شرکت پرسناژ نقاشی ساختمان